среда, 5. август 2020. Вести денес: 19
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски и Силјановска Давкова ја претставуваат програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Центар

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски и Силјановска Давкова ја претставуваат програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Центар

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и носителката на листа во ИЕ 1 Силјановска Давкова ја претставуваат програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Центар.

Следете во живо:

Коронавирус