среда, 4. август 2021. Вести денес: 96
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски и Мисајловски со граѓаните во Ѓорче Петров

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски и Мисајловски со граѓаните во Ѓорче Петров

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и носителот на листа во ИЕ2, Владо Мисајловски, на средби со граѓаните во општина Ѓорче Петров.

Настанот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус