понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 261
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски и Мисајловски на средба со граѓаните во Куманово

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски и Мисајловски на средба со граѓаните во Куманово

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и носителот на листа во ИЕ2, Владо Мисајловски, по средби со граѓаните во општина Ѓорче Петров, вечерва ќе ја посетат општина Куманово.

Тие ќе имаат средби со граѓаните, ќе разговараат за нивните проблеми, но и пред нив ќе ги претстават проектите од програмата со која ја бараат довербата на претстојните избори.

Настанот можете да го следите во живо на Фејсбук профилот на Христијан Мицкоски.

Парламентарни избори 2020