петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 30
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ

Во 20:45 часот, пред просториите на Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи изјава за медиуми.

Ќе се обрати Стефан Андоновски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ.

Изјавата можете да ја следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија