вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 120
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски по средбата со Пендаровски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски по средбата со Пендаровски

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по средбата со претседателот Стево Пендаровски.