сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски по средбата со Пендаровски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски по средбата со Пендаровски

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по средбата со претседателот Стево Пендаровски.

Коронавирус