вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 12
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Мицевски, вечерва ќе даде изјава од Собранието на Република Македонија.

Изјавата можете да ја следите во живо на линкот во продолжение со почеток во 23 часот:

Коронавирус