понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 149
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Изјава на Христијан Мицкоски

Денеска (24.09.2021) лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ќе има состанок со Стопанската комора на Северо-Западна Македонија.

Во 11:30 часот пред одржување на состанокот, пред паркингот пред хотел „Арка“, ќе биде дадена изјава за медиуми.

Изјавата на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ќе можете да ја следите во живо на линкот во продолжение:

Локални избори 2021