сабота, 23. септември 2023. Вести денес: 41
home Вести

Следете ВО ЖИВО дали Заев ќе поднесе оставка и дали ќе има предвремени избори

Следете ВО ЖИВО дали Заев ќе поднесе оставка и дали ќе има предвремени избори

Премиерот Зоран Заев ќе одржи прес конференција, прва по Самитот на ЕУ во Брисел на која ќе ги објави идните чекори, откако земјава не доби датум за почеток на преговори

Најнови вести