вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 146
home Вести

Следете: Прес-конференција на Гордана Силјановска Давкова за интерпелациите во Собрание

Следете: Прес-конференција на Гордана Силјановска Давкова за интерпелациите во Собрание

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова ќе одржи прес-конференција на која ќе зборува за интерпелациите во Собрание.

Можете да ја следите во живо на линкот во продолжение:

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија