вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Вести

Следете го во живо гостувањето на Мицкоски во „Патот кон“ на Алсат-М

Следете го во живо гостувањето на Мицкоски во „Патот кон“ на Алсат-М

Лидерот на најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски гостува во емисијата „Патот кон“ на Алсат-М.

Неговото гостување може да го проследите во живо во продолжение:

Коронавирус