понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 143
home Вести

Скопјанец пријавил дека неговата 24-годишна сопруга се оддалечила во непознат правец

Скопјанец пријавил дека неговата 24-годишна сопруга се оддалечила во непознат правец

На 01.02.2018 година во 12.30 часот во Полициската станица Драчево, И.Р. (26) од с.Батинци, скоспко, пријавил дека истиот ден околу 01.30 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга З.Р. (24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најнови вести

Коронавирус