вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 45
home Вести

Ски центарот Попова Шапка со важно известување до скијачите

Ски центарот Попова Шапка со важно известување до скијачите

Ски центарот Попова Шапка преку социјалните мрежи упати известување до сите лубители на скијањето.

-Ски центарот Попова Шапка ги известува сите лубители на скијањето дека денес центарот работи. Поради лошите временски услови ве замолуваме да бидете внимателни. За денес поради ваквите околности во оптек ќе биде полудневен билет со целодневна важност, информираат од ски центарот.

Коронавирус