четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Вести

Синот на Мицкоски стана полуматурант, од септември предизвик ќе му биде гимназијата „Орце Николов“

Синот на Мицкоски стана полуматурант, од септември предизвик ќе му биде гимназијата „Орце Николов“

Помина како убав сон. Како вчера да беше кога заедно го слушнавме првото училишно ѕвоно, а денес славиме полуматура. Честитки синко! Од септември нов предизвик, скопската гимназија Орце Николов!

Најнови вести

Коронавирус