вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 62
home Вести

Синот на амнестираниот терорист „заслужено“ во разузнавање

Синот на амнестираниот терорист „заслужено“ во разузнавање

Синот на амнестираниот поранешен пратеник на ВМРО-ДПМНЕ Љубен Арнаудов од денеска ќе ги краси просториите на разузнавањето, односно на новоформираната Агенција за национална безбедност, пишува Република,

Последни подготовки со пред отстапување на Министерството за внатрешни работи и пред техничката влада, коментираат социјалните мрежи.

Коронавирус