вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 39
home Вести

Силјановска: Време е да ставиме крај, пред законите нема извини- Одговорност мора да има!

Силјановска: Време е да ставиме крај, пред законите нема извини- Одговорност мора да има!

За пропустот со македонската химна на пејачката Тамара Тодевска и нејзиното извинување, со свое видување на Твитер се јави и професорката Гордана Силјановска Давкова, која беше претседателски кандидат на последните претседателски избори.

-Време е да ставиме крај, пред законите нема извини! Одговорност мора да има!, напиша Силјановска.

Коронавирус