среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Силјановска вечерва на трибина во Ѓорче Петров (ВО ЖИВО)

Силјановска вечерва на трибина во Ѓорче Петров (ВО ЖИВО)

Кандидатот за претседател на државата Гордана Силјановска Давкова вечерва ќе се обрати на трибина насловена „Со гласање до одлука за нашата судбина“.

Трибината ќе се одржи во Ѓорче Петров во 19:00 часот.

Коронавирус