петок, 14. август 2020. Вести денес: 153
home Вести

Силјановска: Само голема партија како ВМРО-ДПМНЕ може да не обедини

Силјановска: Само голема партија како ВМРО-ДПМНЕ може да не обедини

Завршен собир во Штип.

Само голема партија како ВМРО-ДПМНЕ може да не обедини.

Време е за обновена и исправена Македонија!

#Заокружи14, пишува во својата Фејсбук објава Гордана Силјановска Давкова, носител на листата на ВМРО-ДПМНЕ во изборната единица 1.

Коронавирус