вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 192
Во живо

Вонредна пресконференција на ВМРО-ДПМНЕ: Објава на нови шокантни детали од злоупотребата на институциите со цел притисок врз граѓаните да гласаат за СДСМ

home Вести

Силјановска од Ѓорче Петров ја почна внатрепартиската кампања за претседателски кандидат на ВМРО-ДПМНЕ

Силјановска од Ѓорче Петров ја почна внатрепартиската кампања за претседателски кандидат на ВМРО-ДПМНЕ

Професорката Гордана Силјановска Давкова попладнево од Ѓорче Петров ја почна внатрепартиската кампања за претседателски кандидат од редовите на ВМРО-ДПМНЕ.

Пред насобраните членови и симпатизери во Општинскиот комитет во Ѓорче Петров, таа ги презентираше својот план и визија.

Најнови вести

Локални избори 2021