вторник, 4. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Силјановска на средба со советниците од ВМРО-ДПМНЕ во град Скопје

Силјановска на средба со советниците од ВМРО-ДПМНЕ во град Скопје

Носителот на листа во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова денес оствари средба со советниците од ВМРО-ДПМНЕ на која разговарале за многу теми поврзани со програмата Обнова за Македонија.

На својата фејсбук страница сподели фотографии и детаљи од остварена средба. Нејзината објава може да ја погледнете во продолжение.

Коронавирус