понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 61
home Вести

Силјановска на средба со претставници на Млади за Македонија

Силјановска на средба со претставници на Млади за Македонија

Носителот на листа во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова денеска оствари средба со претставници на Млади за Македонија.

На својата фејсбук страница сподели фотографии и детаљи околу денешната средба, кои што може да ги проследите во продолжение.

Коронавирус