петок, 7. август 2020. Вести денес: 113
home Вести

Силјановска: Македонија мора да стане дел од Европа, а Европа дел од Македонија

Силјановска: Македонија мора да стане дел од Европа, а Европа дел од Македонија

Носителот на листа во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова на својата фејсбук страница објави видео спот кој може да го проследите во продолжение.

Исправи се Македонијо!
Гласај, одбери обнова!
Заокружи 14!

Коронавирус