четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 94
home Вести

Силјановска ја почна кампањата пред својата родна куќа во Охрид (ВИДЕО)

Силјановска ја почна кампањата пред својата родна куќа во Охрид (ВИДЕО)

Кандидатката за Претседател од ВМРО ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова, точно на полноќ ја започна својата кампања пред родната куќа во Охрид.

 

Коронавирус