недела, 12. јули 2020. Вести денес: 131
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

Во живо

Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

home Вести

Силјановска Давкова: Време е за компетентни луѓе со професионален и личен интегритет

Силјановска Давкова: Време е за компетентни луѓе со професионален и личен интегритет

Носителот на листа на изборната единица 1, Гордана Силјановска на фејсбук напиша дека ќе гласа според членот 63 секогаш во Собранието, по сопствено убедување.

Знам дека за СДСМ е непоимливо, зашто тие знаат како и да испазарат гласови спротивно од личниот и националниот интерес, но јас ќе гласам според чл.63 секогаш во Собранието. ПО СОПСТВЕНО УБЕДУВАЊЕ!
Време е за компетентни луѓе со професионален и личен интегритет.

#ИсправиСеМакедонијо

Парламентарни избори 2020