четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 161
home Вести

Силјановска Давкова на концертот на Лени Кравиц, во друштво на своите ќерка и внука

Силјановска Давкова на концертот на Лени Кравиц, во друштво на своите ќерка и внука

Кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова вечерва е на концертот на светски познатата ѕвезда Лени Кравиц.

Силјановска Давкова ужива во друштво на својата ќерка и својата внука.

Коронавирус