понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 155
home Вести

Силјановска Давкова: На 5-ти мај заедно да изградиме Република во која гласот на граѓанинот е слушнат и почитуван!‬

Силјановска Давкова: На 5-ти мај заедно да изградиме Република во која гласот на граѓанинот е слушнат и почитуван!‬

‪Целосно се согласувам со Блерим Река. Ние НЕ сме господари на вашите гласови. Секој треба да гласа по сопствено убедување.За жал, некои сметаат дека однапред го имаат добиено вашиот глас. На 5ти мај заедно да изградиме Република во која гласот на граѓанинот е слушнат и почитуван!- напиша на својот Фејсбук профил, кадидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова.

Коронавирус