вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 20
home Вести

Силјановска Давкова: Ако жена не ги среди работите, нема кој

Силјановска Давкова: Ако жена не ги среди работите, нема кој

Како дел од претседателската кампања на кандидатката од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска-Давкова, таа снимила спот каде вели дека ако жена не ги среди работите, нема кој.

Коронавирус