недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Вести

Силјановска: Да не дозволиме да згазат и на она малку достоинство кое ни остана!

Силјановска: Да не дозволиме да згазат и на она малку достоинство кое ни остана!

Носителот на изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова на својата фејсбук страница сподели видео.

 

Тешка е помислата дека сте гласале за ноторни лаги. Моите денешни опоненти “се свесни“ за предавството, но немаат храброст да го признаат истото. Да не дозволиме да згазат и на она малку достоинство кое ни остана!

#ОдбериОбнова
#Заокружи14
#НикогашПовеќеЗаев

Коронавирус