недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Шумарски факултет го урна рекордот – се запишаа само 18 студенти

Шумарски факултет го урна рекордот – се запишаа само 18 студенти

Шумарски факултет го урна рекордот – се запишаа само 18 студенти!, пишува на Фејсбук страната земјоделие.мк.

Најнови вести

Локални избори 2021