среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 169
home Вести

Што мисли Апасиев за ДУИ

Што мисли Апасиев за ДУИ

Универзитетскиот професор Димитар Апасиев, на својот Фејсбук профил објави интересен статус за политичката партија ДУИ.

-ДУИ е појако од УНЕСКО, напиша Апасиев на Фејсбук.

Коронавирус