вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Шилегов во елемент, потстана кон соговорничка (ВИДЕО)

Шилегов во елемент, потстана кон соговорничка (ВИДЕО)

Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов со невообичаени реакции за политичар на ТВ Дебата на ТВ 24.

Прво тврдеше дека една скопска улица ќе се проширува, после дека нема да се шири а притоа направи чуден гест со телото што може да се протолкува и како обид да тргне да се пресметува со соговорничка.

 

Најнови вести

Коронавирус