вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 45
home Вести

Шилегов си го издува носот во заштитната маска (ВИДЕО)

Шилегов си го издува носот во заштитната маска (ВИДЕО)

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов утрово гостуваше во емисијата „Магазин“ на Сител, каде што зборуваше за својот професионален, но и за својот приватен живот.

Тој играше и пантомима со водителката, односно погодуваше и објаснуваше најразлични поими.

Но, најинтересниот момент се случи веднаш по завршувањето на играта кога скопскиот градоначалник ја зграпчи својата заштитна маска и во неа си го издува носот.

Коронавирус