четврток, 6. август 2020. Вести денес: 7
home Вести

Шекеринска: Нудиме гаранција за сигурен и брз напредок

Шекеринска: Нудиме гаранција за сигурен и брз напредок

Секојдневно сретнувам прекрасни луѓе. Секој со своја приказна, сите различни, но со иста желба – да напредуваме и да се развиваме. Гласот за СДСМ и коалицијата е токму тоа, гаранција за сигурен и брз напредок!

Коронавирус