вторник, 28. март 2023. Вести денес: 112
home Вести

Шамбевски: Син ми е студент но владата не му дава финансиска помош

Шамбевски: Син ми е студент но владата не му дава финансиска помош

Boris Shambevski е редовен студент на Правен факултет, ама има многу убаво презиме па затоа (види слика)… хахахахах… дечки од вас фала му на Бога ништо не ни треба освен да си отидете од местата што ги узурпиравте. А овој очигледен предизборен поткуп ако заради ништо друго тогаш заради селективноста, ќе треба да си го објасните подоцна пред јавен обвинител кој ќе биде независен, а дали тој ќе успее да докаже пред суд дали сте виновни или не ќе видиме…

Фејсбук статус на Оливер Шамбевски од ВМРО-ДПМНЕ.

loading...