понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 102
home Вести

„Северномакедонци, пребројте си се вечерва- истиов дебакл и бојкот ќе ви се случи и на референдум“

„Северномакедонци, пребројте си се вечерва- истиов дебакл и бојкот ќе ви се случи и на референдум“

Северномакедонци, пребројте си се вечерва на журката! Истиов дебакл и БОЈКОТ ќе ви се случи и на референдумот. Секогаш Македонија, Никогаш северна, порача вечерва политичкиот аналитичар Александар Пандов.

Коронавирус