среда, 12. август 2020. Вести денес: 106
home Вести

Серафимовска: Ветено-нереализирано. Ние СЕ ОБВРЗУВАМЕ!!!

Серафимовска: Ветено-нереализирано. Ние СЕ ОБВРЗУВАМЕ!!!

Кандидатот за пратеник во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Велика Стојкова Серафимовска на својата фејсбук страница сподели видео во кое кажува за нереализираните ветени проекти на СДСМ во една од ромските населби во Скопје.

Целосното видео може да го проследите во продолжение.

Коронавирус