петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 188
home Вести

Семејството бара помош: Исчезната е Сара од Штип

Семејството бара помош: Исчезната е Сара од Штип

Се бара Сара Куртиси од Штип.

Апелот за помош се споделува на социјалните мрежи од нејзиното семејство.

Била излезена со нејзината мајка, па заминала да прошета, но по некое време таа исчезнала.

Доколку ја видите или имате било каква информација јавете се на телефонскиот број 075 742 017.

 

Најнови вести

Локални избори 2021