понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 60
home Вести

Седница на Влада во 15 часот

Седница на Влада во 15 часот

Владата на Македонија попладне во 15 часот ќе одржи седница.

Од владината прес-служба информираат дека седницата ќе се одржи преку видео-конференциска врска, а за заклучоците ќе биде информирана јавноста преку соопштение.

Коронавирус