вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Седница на собраниската Комисија за финансирање и буџет

Седница на собраниската Комисија за финансирање и буџет

Во Собранието на Република Македонија денеска седница ќе одржи Комисијата за финансирање и буџет.

На дневен ред на седницата се измените на Законот за Царинска управа и на Законот за акцизите, во прво читање.

Коронавирус