четврток, 5. август 2021. Вести денес: 77
home Вести

Седница на ДИК

Седница на ДИК

Државната изборна комисија денеска напладне ќе одржи јавна седница.

Како што соопштија од ДИК, седницата ќе се емитува во живо на нивната јутјуб страница

Коронавирус