среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

Седница на Централниот одбор на СДСМ

Седница на Централниот одбор на СДСМ

Централниот одбор на СДСМ вечерва во 20:00 часот во седиштето на партијата во Скопје ќе ја одржи дванаесеттата седница.

За заклучоците и одлуките на Централниот одбор, СДСМ ќе информира дополнително.

Седницата на Централниот одбор на СДСМ е работна.

Најнови вести

Коронавирус