вторник, 2. август 2022. Вести денес: 6
АКТУЕЛНО

ДЕТАЛИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА: Три лица загинаа откако со возило излетале од коловоз

home Вести

Седница на Антикорупциската комисија

Седница на Антикорупциската комисија

Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК) денеска ќе одржи седница.

На дневен ред на седницата на ДКСК е постапување по конкретни предмети

Коронавирус