петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 165
home Вести

Се’ уште не се снабдивте со пелети? Ова е одлична прилика да го сторите тоа по супер цена!

Се’ уште не се снабдивте со пелети? Ова е одлична прилика да го сторите тоа по супер цена!

Доколку поради топлото време заборавивте на студот, тука сме да ве потсетиме дека најсоодветното време за набавка на пелети за огрев е токму сега! Македонската фабрика EkoLife Pellet мисли на своите потрошувачи, па на барање на купувачите нивната тековна акција не заврши, туку продолжува да трае.

Првата македонска фабрика за пелети со ENplus сертификат за највисоката А1 класа има акциска понуда со која EkoLife Pellet пелетите ги добивате по домаќинска цена од 179 денари по вреќа без достава, и 189 денари со достава било каде во Македонија. Уживајте во топла зима со пелети од 100% чисто дрво, без да мислите на пепел и нечистотија во домот.

Одберете го најдоброто од Македонските пелети следната сезона и придужете им се на илјадниците семејства кои не ги менуваат EkoLife Pellet J.

Дознајте повеќе на следниот линк, како и на 070/237-356 и 070/237-302, или на веб страната www.ekolife.mk.

EkoLife Pellet – за вас!

Коронавирус