недела, 16. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Се појави снимач на митингот на ВМРО-ДПМНЕ во Пехчево- Власта во паника го контролира народот (ФОТО)

Се појави снимач на митингот на ВМРО-ДПМНЕ во Пехчево- Власта во паника го контролира народот (ФОТО)

На мини митингот на ВМРО-ДПМНЕ кој денеска се одржа во Пехчево се појави снимач кој го снима целиот митинг и присутните на него.

Ова е уште еден доказ дека власта предводена од СДСМ е во паника пред претседателските избори кои следуваат на 21 април оваа година.

Инаку снимачот Д.Л е директор на Јавното комунално претпријатие во Пехчево

 

Коронавирус