петок, 16. април 2021. Вести денес: 69
home Вести

Се откажува настанот на кој Заев требаше да сади дрва

Се откажува настанот на кој Заев требаше да сади дрва

Се откажува настанот на премиерот Зоран Заев на акција за садење дрва на автопат Миладиновци-Штип.

-Настанот се откажува поради лошите временски услови, информираат од Владата.

Коронавирус