понеделник, 9. декември 2019. Вести денес: 35
home Вести

Се огласи Заев на Твитер по скандалозната и навредувачка изјава- еве како се правда (ФОТО)

Се огласи Заев на Твитер по скандалозната и навредувачка изјава- еве како се правда (ФОТО)

По скандалозната навреда на Боки 13 од страна на премиерот Зоран Заев нарекувајќи го педер тој наиде на остри критики во јавноста.

Тој вечерва преку својот Твитер профил се огласи и напиша: