петок, 24. септември 2021. Вести денес: 129
home Вести

Се огласи нападнатата девојка: „Носеа секири и ножеви, хулигани шетаат во Струмица со оружје“

Се огласи нападнатата девојка: „Носеа секири и ножеви, хулигани шетаат во Струмица со оружје“

Пред бруталното претепување на еден маж во Струмица, денес била нападната и млада струмичанка.

Преку социјалните мрежи се обрати и девојката која беше претходно нападната:

Најнови вести

Коронавирус