среда, 27. мај 2020. Вести денес: 92
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Се изгуби навивач на Полска

Се изгуби навивач на Полска

Дечки, ПОМОШ!!! Пољаков, другарчево е моментално изгубен во Д.Маало, неговите пријатели се на стадион. Нема телефон со него, ниту пак го знае името на хотелот каде што се сместени. Се е решение кога си турист и си во паника. Нит е пијан, нит е проблематичен. Ај шерувајте да ги најдеме пријателите на Christian lis!!! гласи пораката која кружи на Фејсбук.

Коронавирус