понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 186
home Вести

СДСМ си има проблем, функционерите им седат по кафеани

СДСМ си има проблем, функционерите им седат по кафеани

Голем удар за Александар Наумоски.

Кој сега ќе “ломи чаше од кристала” ?
Се очекува кафеанџиите да излезат на протест пред Бихачка во секој момент, ова ќе биде голем удар врз нив. Обајави на Фејсбук, Бојан Стојановски од ВМРО-ДПМНЕ.

Локални избори 2021