понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 10
home Вести

СДСМ го избра Љупчо Николовски за шеф на Централниот штаб за локалните избори

СДСМ го избра Љупчо Николовски за шеф на Централниот штаб за локалните избори

На денешната седница на Централниот одбор на Социјадемократскиот сојуз Љупчо Николовски е избран за Шеф на Централниот изборен штаб за претстојните локални избори.

Коронавирус