четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 74
home Вести

Сашо Тасевски- Да скандираш: Северна, Северна! На Мечкин Камен! На ден Илинден!

Сашо Тасевски- Да скандираш: Северна, Северна! На Мечкин Камен! На ден Илинден!

Да скандираш: Северна, Северна! На Мечкин Камен! На ден Илинден! Кога се во силен јуриш бугарските врховисти против се што е македонско! Тоа не те прави обична стока. Туку малоумна. Браво, напиша на својот Фејсбук профил актерот Сашо Тасевски.

Коронавирус